Ünlü iş insanının partileri başına iş açtı

Dosya uzlaştırma bürosuna gönderildi ama taraflar anlaşamadı. Bunun üzerine savcılık, Aşçıoğlu hakkında kişilerin huzur ve sükununu bozma suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Beşiktaş’ta müstakil bir evde yaşayan ailenin yandaki apartmanına taşınan komşu, evli çifti adeta canından bezdirdi. Süleyman K., ile eşi Semra K., Beşiktaş Arnavutköy Mahallesinde yaşadıkları 3 katlı müstakil evlerinin yanında bulunan apartmana Cenk A., isimli kişi taşındı. Cenk A., evde yüksek sesle dinlediği müzik her geçen gün artınca Süleyman K., ve eşi Semra K., rahatsızlıklarını bildirdi. Cenk A., evde kalabalık gruplarla partiler düzenleyip son ses müzik dinlemeye gece geç saatlere kadar devam etti. Yapılan uyarılara aldırış etmeyen Cenk A., duruma kayıtsız kalması üzerine aile durumu polise bildirip şikayetçi oldu.

GEREKLİ TADİLATI YAPTIRDIM

Sabah’tan Armağan Yılmaz’ın haberine göre, şüpheli Cenk Aşçıoğlu, karakoldaki savunmasında müzik dinlerken insanların rahatsız olmaması için gerekli tadilatı yaptırdığını belirterek suçlamaların asılsız olduğunu belirtti.

ÇEKİLMEZ BİR HAL ALDI

Dr. Süleyman Kahraman, verdiği ifadede, Cenk A.’nın çıkardığı müzik seslerine 1 ay boyunca ses çıkarmadıklarını, eşi Prof. Dr. Semra Kahraman, ile çalıştıklarını ve sesten rahatsız olduklarını söylediklerini belirtti. Süleyman K., şahsın uyarılar karşısında ilk başlarda tekrarlamayacağını söyledikten sonra ilerleyen zamanlarda umursamaz takındığını ifade etti. Her geçen gün durumun çekilmez hal al alması üzerine şikayetçi olduklarını kaydetti.

YETERLİ DELİL OLUŞTU

Konuyla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılırken, Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma suçundan İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’ne dava açıldı. Düzenlenen iddianamede toplanan deliller, taraf anlatımları ve tutanakların değerlendirildiğinde şüphelinin, Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma suçunu işlediği yönünde yeterli delilin oluştuğu kaydedildi. Dava ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir